Transport


Prowadzimy obsługę ładunków o ciężarze od 0,1 t do 2t , pojazdami będącymi naszą własnością, jak również pojazdami doświadczonych i zweryfikowanych podwykonawców. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów do dyspozycji mamy różne pojazdy:

_______________________________________________________________________________


Samochody dostawcze o ładowności do 2t (pojemność 10ep) w rożnych typach zabudowy :

  • plandeki i burto-plandeki o dł. do 5,2 m,   
  • kontenery o sztywnej zabudowie typu BOX zapewniające maximum bezpieczeństwa i szczelność- doskonale nadają się do przewozów drobnicowych, luzem lub w outer box’ach, 
  • chłodnie, 
  • klasyczne nadwozia typu VAN. 
Wszystkie nasze pojazdy są regularnie serwisowane, co gwarantuje ich najlepszy stan techniczny. Dbamy o to ze szczególną starannością, bo wiemy, że tylko niezawodne samochody są w stanie spełnić wymagania naszych Klientów.

Stawki frachtowe za przewozy wahają się od 0,5 do 1,5 € za kilometr, uzależnione są od specyfiki ładunku, daty dostarczenia i łącznej liczby kilometrów do pokonania – im dłuższa trasa, tym niższa stawka.

Konkretne wyceny opracowywane są przez nas na podstawie otrzymanych pisemnych zapytań i są jednorazowe, bądź długoterminowe dla przewozów lub Klientów stałych.

                             

Zakres działalności

Realizujemy ładunki całopojazdowe, częściowe i ekspresowe na obszarze Unii Europejskiej, krajów Europy wschodniej i Bałkanów, ze szczególnym uwzględnieniem azjatyckiej i europejskiej części Turcji. Turcja jest głównym obszarem naszej działalności.

Ubezpieczenie ładunku

Dysponujemy pełnym pakietem ubezpieczeń przewożonych ładunków od wszelkich ryzyk, odpowiedzialności cywilnej przewoźnika na kwotę 200 000 EUR i ubezpieczeniem cargo na życzenie Klienta.

Realizujemy także transporty specjalne!

Transport materiałów wystawowych (karnet ATA) 

Transport materiałów niebezpiecznych (ADR)